آموزش برنامه نویسی - تاپ دمی
آموزش رایگان sass
وضعیت دوره تکمیل دوره
نوع دوره رایگان
مدت زمان دوره 01:07:20
تعداد جلسات 15
آخرین آپدیت 09 آذر، 1401
مدرس دوره علی موسوی
قیمت دوره رایگان
ابتدا وارد سایت شوید

آموزش رایگان sass

در دوره رایگان آموزش sass سعی کرده ایم به صورت جامع از سطح مقدماتی تا پیشرفته ی این پیش پردازنده css را به شما آموزش دهیم تا شما نیاز به منبعی دیگر برای یادگیری sass نداشته باشید.

علی موسوی
مدرس دوره

توضیحات

از ویژگی های یک برنامه نویس حرفه ای و موفق نوشتن کد های بهینه و کارامد است ما با استفاده از sass می توانیم کنترل بهتری بر روی کد های css خود داشته باشیم و علاوه بر خلاصه نویسی کد ها با استفاده از ویژگی های sass کمبود های زبان css را رفع کنیم.

sass-topdemy.ir

در دوره ی آموزش رایگان sass سعی کرده ایم از مقدماتی ترین مباحث که مربوط به نصب و راه اندازی sass هست ، شروع به آموزش کنیم و تا سطح پیشرفته این مسیر را ادامه دهیم تا شما نیاز به منبعی دیگر برای یادگیری sass نداشته باشید.

Sass چیست ؟

Sass مخفف عبارت Syntactically Awesome Stylesheets است و یکی از محبوب‌ترین و پرکاربرد ترین پیش‌پردازنده ها (Preproccesor) برای زبان CSS است ، که با توجه به ویژگی های خود مانند : Variables ، mixin ، extend و ... علاوه بر کوتاه تر و خلاصه تر کردن کد های css کار کردن با استایل ها را ساده تر می کند .


این دوره مناسب افرادی است که با html و css آشنایی کاملی دارند و قصد دارند در پروژه های خود از sass استفاده کنند همچنین برای افرادی که قصد دارند با یادگیری sass در رزمه خود آن را لحاظ کنند.
این دوره از مباحث مقدماتی تا پیشرفته را شامل می شود.
پیش نیاز های این دوره html و css می باشد.