!! تمامی دوره های تاپ دمی رایگان شد !!

آموزش برنامه نویسی - تاپ دمی
آموزش رایگان sass
وضعیت دوره تکمیل دوره
نوع دوره رایگان
مدت زمان دوره 01:07:20
تعداد جلسات 15
مدرس دوره علی موسوی
قیمت دوره رایگان
ابتدا وارد سایت شوید

آموزش رایگان sass

در دوره رایگان آموزش sass سعی کرده ایم به صورت جامع از سطح مقدماتی تا پیشرفته ی این پیش پردازنده css را به شما آموزش دهیم تا شما نیاز به منبعی دیگر برای یادگیری sass نداشته باشید.

علی موسوی
مدرس دوره

توضیحات

از ویژگی های یک برنامه نویس حرفه ای نوشتن کد های بهینه و کارامد است ، ما با استفاده از sass می توانیم کنترل بهتری بر روی کد های css خود داشته باشیم و علاوه بر خلاصه نویسی کد ها با استفاده از ویژگی های sass کمبود های زبان css را رفع کنیم ، در دوره ی آموزش رایگان sass سعی کرده ایم از مقدماتی ترین مباحث که مربوط به نصب و راه اندازی sass هست ، شروع به آموزش کنیم و تا سطح پیشرفته این مسیر را ادامه دهیم.

sass-topdemy.ir

Sass چیست ؟

Sass مخفف عبارت Syntactically Awesome Stylesheets است که توسط Hampton Catlin طراحی شد و توسط Natalie Weizenbaum در سال 2006 توسعه یافته است ، sass یکی از محبوب‌ترین و پرکاربرد ترین پیش‌پردازنده ها (Preproccesor) برای زبان CSS است ، که با توجه به ویژگی های خود مانند : Variables ، mixin ، extend و ... علاوه بر کوتاه تر و خلاصه تر کردن کد های css کار کردن با استایل ها را ساده تر می کند

ویژگی های sass

-- رایگان است

-- یک افزونه برای CSS است

-- یک پیش پردازنده CSS است

-- با تمام نسخه های CSS سازگار است

-- از تکرار کدنویسی در CSS جلوگیری می کند و در نتیجه در زمان صرفه جویی می کند

چرا باید از sass استفاده کرد؟

هنگامی که استایل دهی شما برای عناصر مختلف یک صفحه بیشتر و بیشتر می شود متوجه می شوید که به سادگی گذشته نمی توانید کد های css خود را کنترل کنید و نگهداری از آنها مشکل است ، اینجاست که یک پیش پردازنده CSS مانند sass می تواند کمک کند ، علاوه بر این با استفاده از sass می توانید از قوانینی مانند متغیرها ، قوانین تودرتو ، وراثت ، توابع و ... پیروی کنید تا از پیچیدگی استایل های css کم کند.


این دوره مناسب افرادی است که با html و css آشنایی کاملی دارند و قصد دارند در پروژه های خود از sass استفاده کنند همچنین برای افرادی که قصد دارند با یادگیری sass در رزمه خود آن را لحاظ کنند.
این دوره از مباحث مقدماتی تا پیشرفته را شامل می شود.
پیش نیاز های این دوره html و css می باشد.