آموزش برنامه نویسی - تاپ دمی

درباره تاپ دمی

زمانی که شروع به یاد گیری برنامه نویسی کردیم ، منابع یادگیری به روز و استانداردی برای فارسی زبانان وجود نداشت و برای پاسخ به سوالات خودامکان پرسش و پاسخ از سایر برنامه نویسیان به شکل امروزی امکان پذیر نبود ، این مشکلات باعث کند شدن روند یادگیری و گمراهی از مسیر اصلی آموزش می شد از همین رو ما با ایجاد وب سایت تاپ دمی سعی داریم با ارائه منابع آموزشی و بخش های مختلف شما را در رسیدن به هدف خود کمک کنیم.

Team Management icon

دوره ها آموزشی

ما در تاپ دمی سعی داریم با ارائه دوره هایی رایگان و یا باکمترین هزینه ممکن ویدیو های آموزشی بروز و با کیفیت بالا در اختیار برنامه نویسان قرار دهیم.

Graphs and stats icon

مقالات آموزشی

از جمله ویژگی های یک برنامه نویس به روز و موفق مطالعه مقالات مرتبط با دنیای برنامه نویسی می باشد ما در تاپ دمی سعی داریم با ارائه مقالات به روز دنیا دانش برنامه نویسان را افزایش دهیم.

Activity feed icon

پرسش و پاسخ

شما در این بخش می توانید سوالات و یا مشکلات خود را مطرح کنید تا در سریع ترین زمان ممکن به پاسخ آنها برسید.

Team assignments icon

مسیر راه

باتوجه به وسعت دنیای برنامه نویسی و وجود زبان های مختلف در این حوزه ما سعی داریم در این بخش با ارائه مسیر یادگیری شما را در رسیدن به بهترین مقصد کمک کنیم .

Lead the way icon

سری ها آموزشی

در کنار ویدیو های آموزشی یکی از بهترین روش ها برای یادگیری زبان های برنامه نویسی مختلف استفاده از سری های آموزشی می باشد در این بخش سعی داریم به صورت گام به گام و با آموزشی متن محور شروع به آموزش برنامه نویسی کنیم.

Flexibility icon

چالش

از جمله بهترین راه های بالارفتن سطح برنامه نویسی شرکت در چالش ها و رفع خطا ها در کد های برنامه نویسی است که در این بخش شما می توانید با انتخاب سطح مورد نظر در چالش های مختلف شرکت کنید و سطح برنامه نویسی خود را بسنجید.