!! تمامی دوره های تاپ دمی رایگان شد !!

آموزش برنامه نویسی - تاپ دمی

درباره تاپ دمی

هنگامی که شروع به یادگیری برنامه‌نویسی کردیم، منابع آموزشی به روز و استانداردی برای فارسی زبانان وجود نداشت و امکان پرسش و پاسخ از سایر برنامه‌نویسان به شکل فعلی وجود نداشت. این مشکلات باعث کند شدن روند یادگیری و گمراهی از مسیر اصلی آموزش می‌شد. به همین دلیل، با ایجاد وب‌سایت تاپ دمی، تلاش می‌کنیم با ارائه منابع آموزشی و بخش‌های مختلف، به شما در رسیدن به هدف خود کمک کنیم.

Team Management icon

دوره ها آموزشی

در تاپ دمی، تلاش می‌کنیم با ارائه دوره‌های رایگان و یا با کمترین هزینه ممکن، ویدیوهای آموزشی بروز و با کیفیت بالا را برای برنامه‌نویسان در دسترس قرار دهیم.

Graphs and stats icon

مقالات آموزشی

یکی از ویژگی‌های برنامه‌نویسان به‌روز و موفق، مطالعه مقالات مرتبط با دنیای برنامه‌نویسی است. در تاپ دمی، تلاش می‌کنیم با ارائه مقالات به‌روز دنیا، دانش برنامه‌نویسان را افزایش دهیم.

Activity feed icon

پرسش و پاسخ

در این بخش، شما می‌توانید سوالات و مشکلات خود را مطرح کنید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن به آنها پاسخ داده شود.

Team assignments icon

مسیر راه

با توجه به گستردگی دنیای برنامه‌نویسی و وجود زبان‌های متعدد در این حوزه، ما در این بخش سعی می‌کنیم با ارائه مسیرهای یادگیری مناسب، به شما در رسیدن به بهترین مقصد کمک کنیم.

Lead the way icon

سری ها آموزشی

همراه با ویدیوهای آموزشی، استفاده از سری‌های آموزشی یکی از بهترین روش‌ها برای یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی مختلف است. در این بخش، سعی می‌کنیم گام به گام و با تمرکز بر آموزش متنی، با شما یادگیری برنامه‌نویسی را آغاز کنیم.

Flexibility icon

چالش

از جمله بهترین راه‌ها برای بهبود سطح برنامه‌نویسی، شرکت در چالش‌ها و رفع خطاها در کدهای برنامه‌نویسی است. در این بخش، شما می‌توانید با انتخاب سطح مورد نظر، در چالش‌های مختلف شرکت کنید و سطح برنامه‌نویسی خود را ارزیابی کنید.