!! تمامی دوره های تاپ دمی رایگان شد !!

آموزش برنامه نویسی - تاپ دمی
آموزش پروژه محور php
وضعیت دوره تکمیل دوره
نوع دوره رایگان
مدت زمان دوره 09:21:19
تعداد جلسات 41
مدرس دوره محمد موسوی
قیمت دوره رایگان
ابتدا وارد سایت شوید

آموزش پروژه محور php

در دوره رایگان آموزش پی اچ پی سعی کرده ایم به صورت جامع از مقدماتی تا پیشرفته زبان پی اچ پی را به شما آموزش دهیم تا یک برنامه نویس حرفه ای در زبان php شوید.

محمد موسوی
مدرس دوره

توضیحات

برای طراحی هر وبسایت، نیاز به یک زبان برنامه‌نویسی سمت سرور دارید تا بتوانید یک وبسایت داینامیک ایجاد کنید. زبان PHP یکی از این زبان‌های برنامه‌نویسی back-end محسوب می‌شود.

در دوره آموزش رایگان PHP، سعی کرده‌ایم از مباحث مقدماتی زبان پی اچ پی شروع کنیم و تا مباحث پیشرفته را پوشش دهیم تا شما نیاز به منبعی دیگر برای یادگیری PHP نداشته باشید.

همچنین با تکمیل هر مبحث از آموزش پی اچ پی ، یک پروژه انجام می‌شود تا مفاهیم برای شما بهتر و راحت‌تر قابل فهم باشد. در انتهای این دوره، شما می‌توانید به راحتی یک وبسایت به صورت اختصاصی برای خود طراحی کنید.

آموزش پی اچ پی

php چیست ؟

زبان PHP یک زبان اسکریپت‌نویسی متن‌باز قدرتمند است که با استفاده از آن می‌توانید به راحتی اپلیکیشن‌ها و وبسایت‌های خود را پیاده‌سازی کنید.

کاربرد های php

  • برنامه نویسی back-end وب سایت ها
  • ساخت نرم افزار های ویندوز
  • استفاده در وردپرس برای قالب و پلاگین و ...

مزایای یادگیری php

باتوجه به یادگیری آسان زبان php و وجود انجمنها ی زیاد برای یادگیری و بحث و گفتگو در رابطه با آن می توانید به راحتی وبسایت خود را طراحی کنید و به طور کلی میتوان گفت:

  1. php یک زبان رایگان و متن باز می باشد
  2. یادگیری سریع
  3. منابع آموزشی زیاد
  4. نگهداری آسان

مسیر یادگیری php

برای یادگیری زبان برنامه‌نویسی PHP، کافی است با HTML و CSS آشنایی داشته باشید و سپس با یادگیری مفاهیم اولیه زبان PHP، با در نظر گرفتن آسان بودن یادگیری زبان PHP، می‌توانید به مفاهیم شیءگرایی در PHP بپردازید. در نهایت با انتخاب یک فریمورک در زبان PHP مانند لاراول (Laravel)، می‌توانید به یک متخصص حرفه‌ای در زبان برنامه‌نویسی PHP تبدیل شوید.


  • 34
این دوره مناسب افرادی است که قصد شروع یادگیری یک زبان سمت سرور را دارند و همچنین افرادی که قصد دارند با انجام یک پروژه واقعی سطح برنامه نویسی خود را بالاتر ببرند.
این دوره از مباحث مقدماتی تا پیشرفته را شامل می شود.
زبان برنامه نویسی پی اچ پی پیش نیاز خاصی ندارد و ما سعی کرده ایم که از مباحث مقد ماتی زبان php شروع کنیم ولی آشنایی html و css مسیر یادگیری php را برای شما آسان تر می کند.