آموزش برنامه نویسی - تاپ دمی
آموزش پروژه محور php
وضعیت دوره تکمیل دوره
نوع دوره رایگان
مدت زمان دوره 09:21:19
تعداد جلسات 41
مدرس دوره محمد موسوی
قیمت دوره رایگان
ابتدا وارد سایت شوید

آموزش پروژه محور php

در دوره رایگان آموزش پی اچ پی سعی کرده ایم به صورت جامع از مقدماتی تا پیشرفته زبان پی اچ پی را به شما آموزش دهیم تا یک برنامه نویس حرفه ای در زبان php شوید.

محمد موسوی
مدرس دوره

توضیحات

برای طراحی هر وبسایت شما نیاز به یک زبان برنامه نویسی سمت سرور دارید تا بتوانید یک وبسایت داینامیک ایجاد کنید ، زبان php یکی از این زبان های برنامه نویسی back-end میباشد.

در دوره آموزش رایگان php سعی کرده ایم از مباحث مقدماتی زبان پی اچ پی شروع کنیم و تا پیشرفته ادامه دهیم تا شما نیاز به منبعی دیگر برای یادگیری php نداشته باشید.

همچنین با تکمیل هر مبحث از آموزش پی اچ پی یک پروژه انجام می شود تا مفاهیم برای شما بهتر و راحتر قابل فهم باشد و در انتهای این دوره شما میتوانید به راحتی یک وبسایت به صورت اختصاصی برای خود طراحی کنید.

آموزش پی اچ پی

php چیست ؟

زبان php یک زبان اسکریپت نویسی متن باز می باشد که با استفاده از آن می توانید اپلیکیشن ها و وبسایت های خود را پیاده سازی کنید.

کاربرد های php

  • برنامه نویسی back-end وب سایت ها
  • ساخت نرم افزار های ویندوز
  • استفاده در وردپرس برای قالب و پلاگین و ...

مزایای یادگیری php

باتوجه به یادگیری آسان زبان php و وجود انجمنها ی زیاد برای یادگیری و بحث و گفتگو در رابطه با آن می توانید به راحتی وبسایت خود را طراحی کنید و به طور کلی میتوان گفت:

  1. php یک زبان رایگان و متن باز می باشد
  2. یادگیری سریع
  3. منابع آموزشی زیاد
  4. نگهداری آسان

مسیر یادگیری php

برای یادگیری زبان برنامه نویسی php کافی است با html و css آشنایی کامل داشته باشید و سپس با یادگیری مفاهیم اولیه زبان پی اچ پی و باتوجه به یاد گیری آسان زبان php میتوانید سراغ مفاهیم شیءگرایی در php رفته و درنهایت با نتخاب یک فریمورک در زبان php مانند لاراول (Laravel) تبدیل به یک متخصص در زبان برنامه نویسی php شوید.


  • 22
این دوره مناسب افرادی است که قصد شروع یادگیری یک زبان سمت سرور را دارند و همچنین افرادی که قصد دارند با انجام یک پروژه واقعی سطح برنامه نویسی خود را بالاتر ببرند.
این دوره از مباحث مقدماتی تا پیشرفته را شامل می شود.
زبان برنامه نویسی پی اچ پی پیش نیاز خاصی ندارد و ما سعی کرده ایم که از مباحث مقد ماتی زبان php شروع کنیم ولی آشنایی html و css مسیر یادگیری php را برای شما آسان تر می کند.