!! تمامی دوره های تاپ دمی رایگان شد !!

آموزش برنامه نویسی - تاپ دمی
دوره آموزش پروژه محور جاوااسکریپت
وضعیت دوره تکمیل دوره
نوع دوره رایگان
مدت زمان دوره 05:19:04
تعداد جلسات 34
مدرس دوره علی موسوی
قیمت دوره رایگان
ابتدا وارد سایت شوید

دوره آموزش پروژه محور جاوااسکریپت

آموزش جاوا اسکریپت اولین قدم برای تبدیل شدن به یک توسعه دهنده فرانت اند می باشد ، شما با آموزش رایگان و پروژه محور javascript می توانید علاوه بر بخش front-end به بخش back-end نیز مسلط شوید.

علی موسوی
مدرس دوره

توضیحات

اولین قدم برای تبدیل شدن به یک توسعه دهنده front-end آموزش جاوا اسکریپت است ، شما با آموزش javascript علاوه بر اینکه به عنوان فرانت اند فعالیت کنید می توانید در بخش توسعه دهنده back-end نیز مسلط شوید ، و در واقع از صفر تا صد یک سایت را ایجاد و راه اندازی کنید.

در دوره رایگان آموزش جاوا اسکریپت پس از تکمیل مباحث آموزشی شروع به پیاده سازی یک پروژه بر اساس مفاهیم جاوا اسکریپت می کنیم تا مباحث تدریس شده در طول دوره برای شما کاملا قابل فهم باشد.

آموزش جاوا اسکریپت

جاوا اسکریپت چیست؟

جاوا اسکریپت یک زبان برنامه نویسی شئ گرا می باشد که سمت کاربر و سمت سرور مورد استفاده برنامه نویسان قرار می گیرد و همچنین می توانید با فریمورک های محبوب جاوااسکریپت ، اپلیکیشن های موبایل نیز توسعه بدهید .

چرا آموزش جاوا اسکریپت؟

جاوا اسکریپت یک زبان همه فن حریف و کامل می باشد ، امروزه کتابخانه ها و فریمورک های قوی مثل vue , react , angular که محبوبیت زیادی دارند برای جاوا اسکریپت معرفی شده اند و افراد زیادی هر روز در حال استفاده از آنها می باشند ، شما با آموزش javascript می توانید به این فریمورک ها به صورت حرفه ای تسلط پیداکنید.

آموزش جاوا اسکریپت

همانطور که در تصویر می بینید میزان جستجو و محبوبیت فریمورکهای جاوا اسکریپت از تایخ 2010 تا 2021 همیشه در حال افزایش است .

هر روز به محبوبیت این زبان اضافه میشود چرا که همانطور که گفته شد، از جاوا اسکریپت برای ظاهر وبسایت ها، سمت سرور، ساخت اپلیکیشن های موبایلی و همچنین برای بازی های کامپیوتری استفاده می شود که قدم اول برای ورود به هرکدام از این بخش ها آموزش جاوا اسکریپت به صورت کامل و حرفه ایی می باشد.


با توجه به اینکه زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت یک زبان چند منظوره است و در زمینه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد ، مانند : بخش بک اند و فرانت اند وب سایت ها ، می توان گفت همه ی افراد بسته به زمینه کاری می توانند از این زبان استفاده کنند.
این دوره از سطح مقدماتی تا سطح متوسط زبان جاوااسکریپت را شامل می شود.
برای یاد گیری جاوا اسکریپت بهتر است ابتدا به فراگیری html و css بپردازید و تسلط کافی به این دو شما را حرفه ای تر می کند ، در این دوره از مباحث ابتدایی برنامه نویسی شروع به آموزش می کنیم.