آموزش برنامه نویسی - تاپ دمی
آموزش پروژه محور nuxtjs
وضعیت دوره پیش فروش
نوع دوره نقدی
مدت زمان دوره 00:00:00
تعداد جلسات 0
مدرس دوره محمد موسوی
قیمت دوره
300000
20٪
240000
تومان
ابتدا وارد سایت شوید

آموزش پروژه محور nuxtjs

در طی این دوره قصد داریم به صورت قدم به قدم و به همراه پروژه ، کار با فریم ورک محبوب nuxtjs را به شما آموزش دهیم

محمد موسوی
مدرس دوره

توضیحات

در این دوره ابتدا مفاهیم مقدماتی تا پیشرفته فریم ورک ناکست جی اس را به همراه مثال یادگرفته و پس از یادگیری کامل آن با انجام یک پروژه فروشگاهی ، تمامی قسمت های دوره را باهم مرور کرده و نکات تکمیلی nuxt را بررسی و تمرین میکنیم.

پس از اتمام این دوره شما به یک متخصص nuxtjs تبدیل می شوید که تجربه انجام یک پروژه فروشگاهی را کسب کرده است.

آموزش پروژه محور ناکست جی اس

Nuxtjs چیست ؟

nuxt یک فریم ورک سمت فرانت اند مبتی بر vue است که ویژگی های مانند رندر شدن سمت سرور (SSR یا server-side Rendering) ، ایجاد اتوماتیک مسیر ها (routes) ، مدیریت meta tags ها و بهبود سئو و ... در اختیار توسعه دهندگان قرار می دهید.

در این دوره به چه موارد از nuxt می پردازیم ؟

در این دوره ما کار خود را از مفاهیم ابتدایی شروع می کنیم و تا مفاهیم پیشرفته فریم ورک ناکست جی اس ادامه می دهیم ، در هر قسمت نحو عملکرد پوشه ها و قابلیت های nuxtjs را همراه با مثال توضیح می دهیم تا با این مفاهیم تسلط کافی را پیداکنید و پس از این که به صورت کامل به nuxt مسلط شدید به سراغ پروژه فروشگاهی رفته تا تمامی موارد گفته شده در قسمت های قبلی را به صورت عملی باهم کار کنیم و تجربه انجام یک پروژه فروشگاهی را بدست بیاوردید.

برای یاد گیری nuxtjs چه چیز هایی را باید بدانیم؟

Nuxtjs یک فریم ورک برای vuejs می باشد پس اولین قدم برای یادگیری nuxtjs آشنایی با فریم ورک vuejs می باشد چرا که این framework قرار است کار توسعه نرم افزار با vue را برای شما ساده تر کند پس عدم آشنایی با vue مشکل ساز می باشد و حداقل اشنایی با این فریمورک نیاز می باشد.


این دوره برای تمامی افرادی که هیچ دانشی از nuxt نداشته وقصد یادگیری صفر تا صد این فریمورک را دارند و همچنین افرادی که اشنایی مقدماتی با ناکست جی اس دارند و قصد شرکت در یک پروژه واقعی را دارند مناسب می باشد.