!! تمامی دوره های تاپ دمی رایگان شد !!

آموزش برنامه نویسی - تاپ دمی
آموزش nuxtjs
وضعیت دوره تکمیل دوره
نوع دوره رایگان
مدت زمان دوره 05:44:05
تعداد جلسات 27
مدرس دوره محمد موسوی
قیمت دوره رایگان
ابتدا وارد سایت شوید

آموزش nuxtjs

در دوره رایگان آموزش nuxtjs قصد داریم به صورت قدم به قدم و به همراه پروژه ، کار با فریم ورک محبوب nuxtjs را به شما آموزش دهیم

محمد موسوی
مدرس دوره

توضیحات

در این دوره ابتدا از صفر شروع به نصب و راه اندازی ناکست جی اس میکنیم و در هر قسمت هر یک از پوشه های این فریم ورک را با مثال های متناسب بررسی کنیم و درنهایت شما به صورت کامل با Nuxt.js آشنا می شوید.

این دوره که به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است به صورت کامل شما را با این فریمورک قدرتمند آشنا می سازد و از این به بعد می توانید در پروژه های خود از آن استفادده کنید.

آموزش رایگان ناکست جی اس

Nuxtjs چیست ؟

nuxt یک فریم ورک سمت فرانت اند مبتی بر vue است که ویژگی های مانند رندر شدن سمت سرور (SSR یا server-side Rendering) ، ایجاد اتوماتیک مسیر ها (routes) ، مدیریت meta tags ها و بهبود سئو و ... در اختیار توسعه دهندگان قرار می دهید.

در این دوره به چه موارد از nuxt می پردازیم ؟

در این دوره ما کار خود را از مفاهیم ابتدایی مثل نصب و راه اندازی شروع می کنیم و تا مفاهیم پیشرفته فریم ورک ناکست جی اس ادامه می دهیم ، در هر قسمت نحو عملکرد پوشه ها و قابلیت های nuxtjs را همراه با مثال توضیح می دهیم تا با این مفاهیم تسلط کافی را پیداکنید.

برای یاد گیری nuxt.js چه چیز هایی را باید بدانیم؟

Nuxtjs یک فریم ورک برای vuejs می باشد پس اولین قدم برای یادگیری nuxtjs آشنایی با فریم ورک vuejs می باشد چرا که این framework قرار است کار توسعه نرم افزار با vue را برای شما ساده تر کند پس عدم آشنایی با vue مشکل ساز می باشد و حداقل اشنایی با این فریمورک نیاز می باشد.


  • 12
این دوره برای تمامی افرادی که هیچ دانشی از nuxt نداشته وقصد یادگیری صفر تا صد این فریمورک را دارند و همچنین افرادی که اشنایی مقدماتی با ناکست جی اس دارند و قصد دارند به صورت کامل کار با این فریمورک را آموزش ببینند.