آموزش برنامه نویسی - تاپ دمی
دوره آموزش html
وضعیت دوره تکمیل دوره
نوع دوره رایگان
مدت زمان دوره 02:43:16
تعداد جلسات 17
آخرین آپدیت 08 اردیبهشت، 1401
مدرس دوره علی موسوی
قیمت دوره رایگان
ابتدا وارد سایت شوید

دوره آموزش html

در دوره آموزش html سعی داریم به صورت کامل و از صفر تا صد با ارائه یک آموزش رایگان سطح شما را ارتقاء داده و با آموزشی کاربردی و کامل اولین قدم در طراحی وب را همراه شما باشیم.

علی موسوی
مدرس دوره

توضیحات

اولین قدم در طراحی وب آموزش html است که شما با یادگیری این زبان نشانه گذاری و استفاده از تگ های آن می توانید ساختار اصلی یک وب سایت را ایجاد کنید .

ما در آموزش رایگان html سعی داریم با ارائه آموزشی کامل سطح شما را از صفر به پیشرفته ارتقاء دهیم و از مباحث مقدماتی مانند تاریخچه این زبان نشانه گذاری شروع و تا سطح پیشرفته آن را برسی کنیم تا با فراگیری این دوره نیاز به منبع دیگری برای یادگیری html نداشته باشید.

آموزش HTML

Html چیست‌؟

Html (اچ تی ام ال ) مخفف عبارت Hyper Text Markup Language است و به عنوان یک زبان نشانه‌گذاری شناخته می‌شود و زبان استاندارد طراحی صفحات وب است . Html با نشانه گذاری عناصر وب آنها را به مرورگر معرفی میکند این نشانه ها شامل مجموعه ای از تگ ها میشوند که این تگ ها روی نحوه ی نمایش محتوا اثر می گذارند. Html به همراه css و جاوا اسکریپت ظاهر یک وب سایت را می سازند ، Html و css جزء جدا نشدنی دنیای وب می باشند که بدون آن ها امکان طراحی صفحات وب وجود ندارد.


html پایه و اساس دنیای وب است و شما با فراگیری این آموزش می توانید خود را آماده حضور در دنیای طراحی سایت کنید .
این دوره از سطح مبتدی تا پیشرفته html را در بر می گیرد.
شما برای یاد گیری html به جز اشتیاق و پشت کار نیاز به هیچ پیش نیاز دیگری ندارید .
ما ابتدا با تاریخچه و مفهوم html آشنا می شویم و پس از آن شروع به شناخت تگ ها و کار با آنها میپردازیم و در هر قسمت سعی می کنیم با مثال های متنوع به صورت کامل یاد گیری صورت گیرد.