!! تمامی دوره های تاپ دمی رایگان شد !!

آموزش برنامه نویسی - تاپ دمی
دوره آموزش بوت استرپ ۵ + پروژه
وضعیت دوره تکمیل دوره
نوع دوره رایگان
مدت زمان دوره 07:44:29
تعداد جلسات 38
مدرس دوره علی موسوی
قیمت دوره رایگان
ابتدا وارد سایت شوید

دوره آموزش بوت استرپ ۵ + پروژه

در دوره آموزش رایگان بوت استرپ 5 (bootstrap) به همراه پروژه می توان به صورت جامع و از سطح مبتدی تا پیشرفته نحوه کار با این فریم ورک css را یادگرفت و از امکانات آن برای طراحی وب استفاده کرد.

علی موسوی
مدرس دوره

توضیحات

پس از یادگیری html و ایجاد ساختار اولیه یک وب سایت ، با زبان css آشنا شدیم و شروع به یادگیری نحوه ی استایل دهی توسط css کردیم تا ظاهری استاندارد و بهتری به قالب اولیه خود دهیم ، حال فرض کنید بتوانیم یک وب سایت را با سرعت بیشتر و ابزار بهتری ایجاد کنیم ، برای این کار از bootstrap یکی از بهترین ، محبوب ترین و کاربردی ترین فریم ورک های css استفاده می کنیم.

Bootstrap

Bootstrap چیست ؟

بوت‌ استرپ یکی از فریم ورک های CSS است که از محبوبیت بالای برخودار بوده و بسیاری از توسعه دهندگان Front-end از این فریم ورک برای ساخت صفحات وب استفاه می کنند.

در سال 2011 ، Bootstrap برای توسعه ی توییتر توسط Mark Otto و Jacob Thornton به عنوان یک ابزار ساخت وب و به صورت منبع باز ایجاد شد ، بوت استرپ با قالب های خود مانند فهرست ها ، نوبار ها و... کار با html را بسیار ساده تر و لذت بخش تر کرد.

ویژگی های Bootstrap

سادگی در یادگیری

با توجه به اینکه اکثر کد های بوت استرپ به صورت آماده هستند و از قبل نوشته شده اند یادگیری آن آسان است.

افزایش سرعت عمل

استفاده از کد های از پیش ساخته شده در این فریم ورک باعث افزایش سرعت عمل طراحان سایت می شود.

سازگاری با اکثر مرورگرها

وب سایت‌های که به وسیله فریم ورک Bootstrap ساخته می شوند در مرورگرهای مختلف قابل نمایش هستند.

قابلیت ریسپانسیو کردن صفحات وب

از مهمترین ویژگی های این فریم ورک می توان به قابلیت ریسپانسیو کردن صفحات وب برای پلتفرم های مختلف اشاره کرد.

معایب Bootstrap

یکسان بودن ساختار اکثر قالب ها

وجود قطعه کد های آماده از طرفی جز ویژگی های این فریم ورک محسوب می شود و از طرفی به دلیل تشابه سایت های مختلف با یکدیگر می تواند جز معایب بوت استرپ باشد برای حل این مشکل بهتر است طبق معیار های خود این قالب هارا شخصی سازی کنید.


  • 15
این دوره مناسب افرادی است که می خواهند با سرعت بیشتر و با استفاده از ابزاری متنوع به ساخت صفحات وب بپردازند.
دوره ی آموزش رایگان bootstrap شامل تمام کلاس های این فریم ورک است و در واقع شما با صفر تا صد آن آشنا شده و در انتهای دوره با انجام پروژه نهایی به تکمیل آن می پردازیم.
از آنجایی که بوت استرپ در واقع کد های آماده ی html و css است ، برای شروع به کار با این فریم ورک باید با html و css آشنایی داشته باشید .
خیر ، این آموزش از سطح مبتدی تا پیشرفته را شامل شده و شما با مشاهده و انجام تمرینات در هر بخش نیاز به هیچ آموزش دیگری ندارید.